Досягнення міста
Вінниця – лідер серед українських міст за якістю обслуговування населення та роботи міської ради...

За результатами дослідження українських міст, який було проведено на замовлення Міжнародного республіканського інституту, Вінниця підтвердила своє лідерство з ефективності роботи міської влади. Серед 22 обласних центрів вона отримала найвищу оцінку по якості надання послуг громадянам і доступності суспільних благ; діяльності міської ради та за рівнем взаємодії з установами місцевої влади.

9.02.2016 15:00:03
Вінниця отримала диплом від Ради Європи...

Рада Європи відзначила дипломами роботу мерів семи українських міст, а саме: Черкас, Чернігова, Євпаторії, Іллічівська, Вінниці, Сум та Тернополя. Диплом відзначає роботу, яку виконали «на європейському рівні муніципалітети-переможці». Нагорода також заохочує до продовження роботи за допомогою контактів «з містами-побратимами та іншими європейськими партнерами». Нагородження Європейським дипломом запроваджено у 1988 році Парламентською Асамблеєю РЄ.

9.02.2016 14:59:05
Вінниця – перше інноваційне місто України...

Вінницька міська рада пропонує цілий ряд електронних сервісів для громадян, серед яких онлайн-реєстрація до дитячого садка, оплата комунальних послуг через інтернет, побудова маршруту громадського транспорту та отримання онлайн-консультацій в реальному часі щодо питань житлово-комунальної сфери, закладів охорони здоров’я, аварійних відключень тощо.

9.02.2016 14:58:12
Вінниця очолила рейтинг найкращих для життя українських міст....

У 2013 році журнал Фокус опублікував рейтинг найкомфортніших міст для життя в Україні, який очолила Вінниця. Тут доволі високий рівень ділової активності і, як наслідок, низький рівень безробіття. Також в місті народжуваність перевищує смертність, що дає відчутний приріст населення. При цьому до Вінниці приїжджає більше людей, ніж виїжджає з неї, і це забезпечило обласному центру непоганий

9.02.2016 13:53:15
Вінниця – перше місто України, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку...

Європейська енергетична відзнака (ЄЕВ) – це міжнародний інструмент підтримки міст, націлених на стійку енергетичну політику та міський розвиток шляхом раціонального використання енергоресурсів та збільшення частки відновлювальних джерел в енергетичному балансі міста. На сьогодні більше 1200 міст з 12 країн світу беруть участь у ЄЕВ, більше 600 з яких вже отримали цю відзнаку. Вона була започаткована

9.02.2016 13:50:08