Екскурсії

Якщо ви мрієте про зорі, захоплюєтесь астрономією – ми пропонуємо вам захопливу подорож до місця падіння одного з найбільших метеоритів за історію Землі – Іллінецького кратера.
Довжина маршруту 160 км.

На прапорі міста Вінниці не дарма зображено дві перехрещені шаблі, адже Вінниччина – це край козацької слави, земля багата на історичні події цієї славної доби.
Довжина маршруту 260 км

Дводенний маршрут місцями козацької слави: Вінниця – Красне – Черемошне – Немирів – Брацлав – Тульчин – Тростянець – Четвертинівка – Вінниця.

Довжина маршруту 380 км.

Вінницький екскурсійний трамвай “Везунчик” – найулюбленіший трамвай вінничан та гостей міста!

Вінниця – адміністративний, промисловий, культурний центр Поділля, з населенням майже 400 тис. мешканців. З 2013 року Віниця утримує першість серед міст України як місто комфортне для проживання. Крім того це одне з найбільш озеленених міст України, місто-парк. Історія міста, його становленя та розвиток невід’ємні від історії українського народу. Тож запрошуємо в подорож вулицями та скверами красуні Вінниці.

Пішохідна екскурсія центральною частиною міста для особливо допитливих туристів у супроводі професійного гіда-екскурсовода, який володіє поглибленими історичними знаннями з теми.

Оглядова екскурсія по вечірній Вінниці займає в середньому 2 – 2,5 години.
Ми гуляємо по історичних місцях Вінниці у вечірню пору та відкриємо всю красу вечірнього міста.

День 1 Екскурсії Вінницею.
День 2 Екскурсія до Вороновиці.