Програма Дводенного Туру «Місця сили: Лядова та Буша»
Програма Дводенного Туру «Місця сили: Лядова та Буша»

День 1.
Оглядова екскурсія по Вінниці

Двогодинна захоплююча екскурсія по місту. Прогулянка по історичному центру міста:

 • ВІННИЦЬКІ МУРИ

Розпочинаємо екскурсію з локації «Мури». Вінницькі мури — комплекс оборонних і монастирських споруд XVII століття, найдавніша пам’ятка Вінниці.

 • СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР

Є національною пам’яткою архітектури і від 1990 головним храмом Вінницької єпархії УПЦ.

 • КОСТЕЛ СВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ АРХАНГЕЛЬСЬКОЇ

Капуцинський костел, побудований у Вінниці, у 1746 році, за кошти вінницького старости Людовіка Калиновського у стилі незвичайного тосканського бароко.

 • ПЛОЩА «ЛІВЕРПУЛЬ» Сквер, присвячений гурту The Beatles. Знаменитий, завдяки фігурам ліверпульської четвірки
 • ЄВРОПЕЙСЬКА ПЛОЩА

  ВОДОНАПІРНА ВЕЖА
  Оригінальна цегляна вежа з годинником, розташована в пішохідній зоні, вважається візитівкию Вінниці. Побудована за проектом архітектора Г. Артинова як основа міського водопроводу.

  Майдан Незалежності — головна площа міста – незмінне місце святкувань, арт-проектів та естетична зона міста.

  МАЙДАН НЕБЕСНОЇ СОТНІ Майдан  розташований біля Музично-драматичного театру імені Садовського. Вінничани з любовю називають цю площу «Париж». В 2018 році на площі було встановлено памятник  «Дерево свободи», присвячений подіям Революції Гідності.

  Переїзд в с. Буша.
  Село Буша, розташоване на березі бурхливої ​​річечки Бушанки. Незважаючи на маленькі розміри села, кількості пам’яток в селі може позаздрити не одне великий місто! Головні історичні пам’ятки цієї місцевості датуються різними століттями: поселення трипільської, скіфської, черняхівської культур, підземні ходи та оборонна фортеця, дохристиянський скельний храм з унікальним Бушанським рельєфом, ратуша, середньовічне кладовище, парк кам’яної скульптури … Це місце має відвідати кожен ТУРИСТ!

  Екскурсія по місцях сили історично-культурного заповідника Буша (дохристиянський скельний храм, парк кам’яних скульптур (більше 180), кам’яні хрести – місце сили, замкова башта 17 ст. та численні підземні ходи)

  День 2

  Переїзд в м. Могилів-Подільський.

   

  Відвідування унікального в своєму роді музею Витинанки.

  Витинанка ‒ стародавнє українське народне мистецтво, яке розповсюджене по всій країні, зокрема, на Подністров’ї. Наявність матеріалу та легкість у виконанні роботи, ‒ стали одним із чинників широкого застосування витинанки для прикрашання осель.

  Переїзд в с. Лядова.
  Екскурсія Лядівським монастирем.

  Монастир знаходиться на лівому березі Дністра, на кордоні з Молдовою. Перекази розповідають, що ця свята обитель була заснована ще у ХІ столітті преподобним Антонієм Печерським, який 1013 року йшов через ці мальовничі подільські краї Надністрянщини зі Святої гори Афон.

  На вершині побудована дзвіниця з якої відкривається неймовірний краєвид на р. Дністер!

Ціна / Price: Договірна