Програма Дводенного Туру «Вінниця-Немирів-Вороновиця-Тульчин»
Програма Дводенного Туру «Вінниця-Немирів-Вороновиця-Тульчин»

День 1. Вінниця.

Прогулянка на катері по мальовничій річці Південний Буг.

Відвідування Національного музею-садиби М.І.ПИРОГОВА.
Музей  присвячений життю  та  творчості  видатного  науковця,  педагога  та  хірурга (1860-1881). Садиба є пам”яткою історії національного значення.

Оглядова екскурсія містом.
Зануримося в спокійну і невимушену атмосферу міста. Почнемо знайомство з Вінницею від найдавнішої пам`ятки міста – комплексу оборонних і монастирських споруд «Мури», збудованих  у XVII столітті монахами-єзуїтами.

Ми відвідаємо Вінницький Спасо-Преображенський кафедральний собор та Костел Савятої Діви Марії Архангельської.

Наступним у мандрівці буде знаменита «Ліверпульська червірка», яка проведе нас поглядом до вишуканого готелю «Франція».  Звідти ми вирушимо до центральної площі міста – Європейської площі, на якій знаходиться  візитівка Вінниці – Водонапірна Вежа.

Вам цікаво буде побачити під час екскурсії Вінницький музично-драматичний театр ім. Н.К. Садовського та колишнє реальне училище, де М.Коцюбинський здав екстерном іспит на звання народного вчителя. Від реального училища наш маршрут пройде повз  колишню жіночу гімназію. А насамкінець Вас чекає прогулянка по  алеям Центрального парку. Там ви зможете відвідати музей «Міні – Вінниця».

Увечері  з 21-00 до 22-00 Вас запрошує на шоу програму  знаменитий Вінницький світло – музичний фонтан.


День 2. Вороновиця-Немирів-Тульчин.

Виїзд у м. Вороновиця . Це містечко Вас здивує не лише палацовою спорудою, збудованою  у стилі раннього класицизму, яка належала відомому роду Горохольських, а потім і Можайських.

Це також  Батьківщина  перших літаків, про що можна дізнатися в Музеї Повітроплавання, який розташований в  в палаці .

Переїзд до м. Немирів.

Одна з візитівок Немирова – паровий млин-електростанція побудована чеськими майстрами. Одна з перших електростанцій в Україні має форми модернізованого центральноєвропейського бароко.

Побачимо і роковий палац графині Щербатової, який є однією з найпривабливіших резиденцій на Вінниччині. І це тільки початок, адже навколо палацу мальовничими барвами розлігся парк.

Наступною зупинкою на маршруті  будуть таємничі Немирівські «Великі Вали». Їх називають «скіфським». Протяжність городища –  понад  5 кілометрів! Це найбільше із відомих в Україні.

Переїзд до Тульчина.

Екскурсія Тульчином. Палац графа Станіслава Потоцького. Він був одним із найвеличніших маєтків Європи на початку 18 століття. Споруда вражала як розмірами так і своєю розкішшю, її часто називали Подільським Версалем.  У місті є багато старовинних особняків, цікавий Краєзнвчий музей,  приватний музей аптечної справи…

В червні кожного року саме тут проходить Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом.

 OPERAFEST TULCHYN-2019 знову пройде у «Подільському Версалі» – легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині.

Вхід вільний для всіх! Тому доторкнутися до високого мистецтва, насолодитися красою класичної опери, сучасних мюзиклів та грандіозних постановок у виконанні європейських, американських та українських зірок оперної сцени, зможе кожен! Ексклюзивні постановки і світові зірки, креативні арт-простори і селфі-зони!

Ціна / Price: Договірна