Тематична екскурсія: Біля витоків української державності. Вінниця – перша столиця Української Народної Республіки. Події 1917 – 1920 рр.
Тематична екскурсія: Біля витоків української державності. Вінниця – перша столиця Української Народної Республіки. Події 1917 – 1920 рр.

Криваві революційні події 1917 року. Повстання легендарного15-го запасного полку. Перша столиця Української народної республіки, яку відвідала офіційна делегація. Приклад співпраці та взаємної перемоги двох дружніх народів – українців та поляків. Саме у Вінниці, у готелі «Савой», де відбулося засідання Уряду УНР були прийняті важливі закони про початок земельної реформи, про освіту, розвиток науки та захист молодої держави.

Ми пропонуємо дітям та гостям міста більше дізнатися про Українську народну республіку, визвольну боротьбу, перше в історії Міністерство європейських справ, побачити та доторкнутись до історичних місць прийняття Універсалів.

Крім того ми організуємо справжню дослідницьку програму, яка допоможе розібратись в хитросплетінні політичних інтриг того часу, зрозуміти прагнення людей жити у вільній та незалежній країні, відчути себе молодим політиком, який приймає найважливіші рішення у своєму житті. По завершенню туру школярам буде легше засвоїти шкільний матеріал, а гостям міста зрозуміти особливості історії нашого міста…

Менеджер Оксана 0975754535
Ціна / Price: 200 грн за годину