«Вечірня Вінниця»
«Вечірня Вінниця»

Пропонуємо побачити Вінницю у всій красі надвечір’я ,зовсім по іншому Вам відкриються звичні об’єкти туристичного маршруту:
ВІННИЦЬКІ МУРИ
( XVII-XVIII ст.)

Розпочинаємо екскурсію з локації «Мури».Вінницькі мури — комплекс оборонних і монастирських споруд XVII століття, найдавніша пам’ятка Вінниці.

СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР


Є національною пам’яткою архітектури і від 1990 головним храмом Вінницької єпархії УПЦ.

КОСТЕЛ СВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ АНГЕЛЬСЬКОЇ

Костел, побудований у Вінниці,у 1746 році,за кошти вінницького старости Людвіка Калиновського у стилі незвичайного тосканського бароко.

 КАФЕ «Cherdak»


Місце на рівні з небом, яке відкриває надзвичайний вигляд на нічну Вінницю. Саме тут, Ви зможете насолодитись нічною панорамою  міста.

МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ


Майдан Незалежності — головна площа міста –незмінне місце святкувань,арт-проектів та естетична зона міста.

ЄВРОПЕЙСЬКА ПЛОЩА


ВОДОНАПІРНА ВЕЖА
 Оригінальна цегляна вежа з годинником, розташована в пішохідній зоні, вважається візитівкию Вінниці. Побудована за проектом архітектора  Г. Артинова як основа міського водогону.

Сюрприз  «Серце Венеції у Вінниці»

 Катання на гондолі під вечірнім небом на річці Південний Буг


Венеція в Вінниці? Так-так, ви все правильно зрозуміли! У нашому  місті  можна прогулятися на річці не тільки на катері, а й на справжній  гондолі, слухаючи італійські пісні. Така поїздка по Південному Бугу не залишить байдужими і любителів водного транспорту і романтиків. Адже не просто так  її назвали ” Джульєтта ”…

Маршрут гондоли : Кумбари – «Вінницька реберня»

Паб «Вінницька реберня»


Колоритний гондольєр перевезе Вас на лівий берег річки до пабу «Вінницька реберня», де ви зможете не тільки насолодитися реберцями, запеченими  на грилі та справжнім крафтовим елем, виготовленим за старовинним рецептом монахів-капуцинів, але і відпочити від міської метушні на березі річки Південний Буг не покидаючи межі міста.

 

Ціна / Price: Договірна