Майстер-клас « Перші кроки в туристичному бізнесі » у Вінницькому торговельно – економічному колледжі
Майстер-клас « Перші кроки в туристичному бізнесі » у Вінницькому торговельно – економічному колледжі

Одним із завдань КП ” Подільський туристично – інформаційний центр” є популяризувати і пропагувати туристичні можливості міста Вінниці для українських та закордонних туристів. Майбутні туристичні агенти та менеджери повинні орієнтуватися в місті і околицях, не розгубитися, якщо потрібно порекомендувати щось із цікавих обєктів туристичної сфери іноземцю, який завітав до Вінниці.

Тому ми радо погодилися провести 28 листопада    2018 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ у рамках тижня циклової комісії Харчових технологій та сфери обслуговування майстер-клас для студентів спеціальності «Туризм» 3 та 4 курсу груп Т-3 та ТО-2. Спікером майстер-класу була менеджер по туризму Подільського туристично-інформаційного центру Роздорожнюк Оксана Іванівна.
Протягом майстер класу « Перші кроки в туристичному бізнесі » студенти ознайомились з особливостями розвитку туристичної галузі нашого міста та практично спробували себе у ролі екскурсоводів. Адже Оксана Іванівна зуміла організувати роботу так, що студенти протягом майстер-класу розробили власні туристичні маршрути й представили їх у кінці майстер-класу. Оксана Іванівна поділилась власним досвідом зі студентами щодо проведення екскурсій, відзначила позитивні моменти у розробках наших студентів.

5.12.2018 14:20:01