На Вінниччині відбудеться 14-й Фестиваль мистецтва довкілля “MITHOGENEZIS”
На Вінниччині відбудеться 14-й Фестиваль мистецтва довкілля “MITHOGENEZIS”

Щорічний міжнародний зимовий фестиваль ленд-арту «Міфогенез» традиційно відбудеться на Немирівському скіфському городищі.

Ми раді  приняти участь в такому цікавому дійстві та залюбки допомагаємо в його організації, а саме організували трансфер до місця події . 22 лютого о 16:30 в Вінницькому обласному Краєзнавчому музеї, пройдуть лекції від провідних фахівців які розкажуть Вам про історію Вінниці і не тільки.Пропонуємо туристам приєднатися до цієї події.

Міжнародний зимовий Фестиваль land art “Міфогенез” щорічно проводився на Вінниччині з 2006 року. Цьогоріч він відбудеться чотирнадцятий раз – із 22 по 24 лютого. До участі в проекті долучаються митці з Польші, Литви та п`яти міст України. За словами куратора Фестивалю та голови ГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександра Никитюка, головна концепція проекту залишається незмінною – “Міфогенез” як визначення створення, продукування новітнього міфу є назвою проекту, який визначає його тематику. Створені учасниками, в контексті загальної назви проекту об’єкти land-art, виконують завдання “Міфогенезу” і візуалізують відчуття сучасності через художній образ. Результатом є виникнення дискурсивного поля між глядачем і створеним художниками новим міфологічним простором.

Особливість land-art як напрямку і форми сучасного мистецтва – в інтимності самого творчого процесу. Художники взаємодіють з середовищем не публічно, до глядача проекти land art доходять, практично, лише у вигляді виставок, складених з фото і відео документації як результату. Учасники цьогорічного проекту протягом 22-24 лютого створять на території міста Вінниця та на Немирівському скіфському городищі об`єкти ленд арту (мистецтва довкілля). Із фотоматеріалу буде сформована експозиція для презентації протягом 2019 року в містах України та за кордоном.

20.02.2019 12:37:42