На вінницькій Вежі піднімуть жовтий прапор на честь Дня посмішки
На вінницькій Вежі піднімуть жовтий прапор на честь Дня посмішки

5 жовтня об 11:00 на вінницьку водонапірну Вежу піднімуть жовтий прапор з символом Smile Fest’у – великим вінницьким смайликом – на честь Міжнародного Дня посмішки.

Про це сьогодні розповіли організатори “Смайл Фесту” під час спеціальної прес-конференції, присвяченої фестивалю, що відбулася біля Вежі Артинова на Європейській площі.

Організатори детально розповіли про програму фестивалю: так, 5 жовтня о 14:00 на площі Стуса біля “Книжки” почнуть збиратися учасники карнавальної ходи – головного заходу фестивалю. Організатори очікують присутність близько тисячі учасників ходи, а також закликають всіх охочих містян приєднуватися до параду в перуках та карнавальних костюмах.

Звідти хода рушить в бік Центрального парку, пройде повз Водограй, далі по вулиці Грушевського вийдуть на Європейську площу і вже звідти дістануться Майдану Незалежності, де розгорнеться “Smile City”.

Тут організують майстер-класи, креативні фотозони, презентації, виставки художніх робіт. “Також на території «містечка» вінничани та гості зможуть посмакувати якісну каву та скуштувати смачну «вуличну їжу» від партнерів фестивалю. Окрім того учасників фестивалю та перехожих буде радувати святкова концертно-розважальна програма, яка буде складатись з тематичних художніх номерів. Smile City радуватиме своїх гостей до 18.00 год. та завершить свою роботу розіграшем призів і незвичних подарунків”, – говорять організатори.

Окрім того на “Смайл сіті” можна буде позмагатися в квесті за смачний та усміхнений кекс, взяти участь в казці-імпровізації, пограти на музичних інструментах та поспівати під гітару.

Окрім того цього року буде передбачена і дитяча програма: в креативному просторі “Артинов” (вул. Арх. Артинова, 12а), з 16:00 до 17:00 триватиме дитячий захід “Зайчики та чупакабри” від відомих письменників Івана Андрусяка та Сергія Пантюка.

Традиційна вечірня програма відбудеться за участі талановитих українських письменників іроністів: Братів Капранових, Дмитра Мамчура, Сергія Татчина й уже згаданого Сергія Пантюка. Вечірня частина фестивалю відбудеться в “Sky Room”, що в ТЦ “Ізумруд”, на неї просять заздалегідь зареєструватися за номером 096 777 09 95.

3.10.2018 12:42:18