Вінниця презентувала туристичну пропозицію на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності.
Вінниця презентувала туристичну пропозицію на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності.

Днями у Львові відбувся Львівський міжнародний форум індустріі туризму та гостинності, де міста, регіони, туристичний бізнес мали можливість представити свій туристичний потенціал. 

Віннниця також презентувала свій туристичний потенціал під час туристичної панелі «Міста, які Ви ще не знали», де знайомила усіх присутніх з основними причинами чому потрібно іхати у Вінницю та частувала стравами  подільської кухні. Усі присутні мали можливість почути про головні туристичні принади міста та регіону. Серед присутніх були львівські туроператори, з якими будо домовлено про промоційний тур у Вінницю на початку нового туристичного сезону доя того щоб уже у новому сезоні Вінниця потрапляла у туристичні програми турів Україною. 

«Я переконана, що Вінниця має усі можливості стати новим туристичним напрямком на карті України. Зараз активно працюємо над цим, зокрема у Львові. Адже Львів для нас великий ринок з яким потрібно працювати. Наша основна ціль розповісти львів‘янам про туристичні можливості Подільського краю та запросити їх у наше місто, – зазначила радниця міського голови Галина Малець.

RL__7537.jpg

RL__7527.jpg

RL__7563.jpg

RL__7561.jpg

RL__7586.jpg

RL__7624.jpg

RL__7629.jpg

RL__7634.jpg

RL__7627.jpg

RL__7601.jpg

 

19.10.2018 17:33:01