Вітаємо з днем Всесвітній день туризму !!!!!!!!!!
Вітаємо з днем Всесвітній день туризму !!!!!!!!!!

27 вересня світ щорічно відзначає Всесвітній день туризму.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

Свято присвячене пропаганді туризму, висвітленні його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї

Всесвітньої туристської організації, що проходила

у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації. Щороку Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці.

У 2019 році – це тема «Туризм та робочі місця: краще майбутнє для всіх».

 

Шановні краяни, працівники туристичної сфери та гості нашого краю!

Наш край, з його неповторними краєвидами, багатою історико – культурною спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії. І саме наша діяльність значною мірою створює  імідж регіону на  всеукраїнському та міжнародному рівнях, збагачує культуру та економіку.

Бажаємо, нашим колегам успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових  звершень  задля процвітання Вінниччини, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні Подільського краю.

27.09.2019 14:51:11